Jak Objednat

 

 

 

V případě objednávky dárkových poukazů, speciálních požadavků, žádostí o radu či konzultaci mě kontaktujte na telefonním čísle:

+ 420 608 332 735

nebo prostřednictvím emailové adresy

info@podobizna.cz

po zanechání telefonního čísla Vás budu kontaktovat.

 

Jak to funguje:

 

Převážnou většinu portrétů zhotovuji podle Vámi zaslaných fotografií.
K vystižení co nejvěrnější vizuální podoby portrétované osoby, je vhodné zaslat emailem více fotografií (v co nejvyšší kvalitě). Výběr fotografie k realizaci díla s Vámi budu telefonicky konzultovat nebo si ji potvrdíme emailem.
 
Pokud není portrét tajným dárkem, nabízím i možnost nafocení portrétované osoby. Po předešlé domluvě Vás navštívím nebo se dostavíte Vy. Vybereme ideální prostředí a světlo pro portrét, poté nafotím sérii fotografií, ze kterých společně vybereme tu pravou pro finální portrét.

 

Kontakt pro zaslání fotografie: info@podobizna.cz
Kontakt pro konzultace:  + 420 608 332 735

 

 

Průběh realizace a dodání:

 

Lhůtu a způsob dodání konzultujeme při objednávání zakázky v souvislosti s rozměry a technikou provedení. Vždy se snažím vyhovět požadavkům zákazníka a dodat dílo co nejrychleji od zadání zakázky.
Pokud potřebujete dílo nutně doručit k určitému datu, zasílejte své fotografie s předstihem ideálně měsíc (nejméně tak dva týdny před termínem, kdy portrét potřebujete). Zahájení díla je podmíněno doručením, předáním či schválením kompletního zadání a předloh a uhrazení zálohy 40% z celé částky za realizaci díla.
Poté pracuji na realizaci portrétu, po jeho dokončení zasílám fotografii ke schválení, po jejím odsouhlasení je portrét hotový.
Hotový portrét, dílo – si můžete vyzvednout osobně na adrese: Smiřických 61, Škvorec, 250 83, Praha Východ – nebo Vám bude zasláno na Vaši adresu prostřednictvím zásilkové služby nebo pošty.